Výživa zevnitř je základ krásné pokožky i pevných kloubů

Výživa zevnitř

Vyživujte svou pokožku zevnitř doplňky stravy.

Zatímco kosmetické přípravky řeší pouze následky špatné výživy, mořský kolagen je doplněk stravy, se kterým vyřešíte celou řadu potíží zcela přirozeně. Čemu vlastně kolagen předchází a proč je dobré jej přidávat do stravy?

Elixír mládí

Mořský kolagen je právem považován za elixír mládí – vždyť právě díky jemu se daří zastavit čas. Přirozená produkce kolagenu po dvacátém roku života každým rokem klesá a objevují se první potíže s pletí, vlasy, nehty i pohybem. Tento beauty drink vám tak nezajistí pouze mladistvě vypadající pokožku, ale také potřebnou výživu pro vaše vlasy, nehty i klouby. Co vlastně kolagen v našem těle představuje?

Význam kolagenu

Kolagen je pro lidské tělo nezbytný. Tvoří totiž největší část bílkovin – dokonce až jednu třetinu. Jeho produkce ale každým rokem klesá a po čase se jeho nedostatek projevuje na naší pleti i pohybovém systému. Přitom jej stačí doplňovat ve stravě a zajistíte si krásnou a zdravou pleť, dobrou funkci kloubů a chrupavek, a také zdravě vypadající nehty a vlasy. Již po čtyřicítce je produkce kolagenu zcela nedostačující, v tomto věku je zcela nutno jej dodávat.

Předejdete celé řadě potíží

Když si dopřejete pravidelný přísun kolagenu do těla, získáte pro svůj organismus mnohé. Například získáte tyto výhody:

  • Kolagen působí jako prevence suché pleti a tvorbě vrásek.
  • Kolagen vyživí pokožku celého těla a zranění i kožní nemoci se budou mnohem rychleji hojit.
  • Kolagen vyživuje vlasy a zamezuje jejich vypadávání, vlasy mají zdravý vzhled.
  • Kolagen se postará o výživu kloubů a chrupavek, které nebudou bolet a budou plně funkční.
  • Kolagen vyživuje také nehty, které budou pevné a nebudou se lámat a štěpit.
  • Mořský kolagen dokáže naše tělo skvěle přijmout a přijme jej za vlastní. Tento druh kolagenu je velmi dobře vstřebatelný, rychle začne působit přesně tam, kde je ho potřeba.

Související články: